متن نامه رئیس ستاد حاج محمد نبی رودکی به ائمه جماعات محترم تهران و اسلامشهر

 با سمه تعالی
در جمع شما آقای رودکی از شهدای زنده می باشند.

مقام معظم رهبری 3/2/1390 

حضرت         آیت  اله    /حجه الاسلام والمسلمین                         جناب آقای                 دامت توفیقاته

سلام علیکم

علم حق هیچگاه بر زمین نخواهد ماند حتی اگر دست های علمدار با علمش بیافتد، دستهای دیگر این علم را بر دوش خواهد کشید. آنان که طالب علمداری اند باید مؤدب به آداب و مسلح به سلاح علمداری شوند. باید چشم ها را با آب بصیرت شست و تن ها را به لباس صبر آراست که اولین علمدار سپاه اسلام حیدر کرار فرمود: «اَلا ولا یحمِلُ هذاَالعلم اِلاّ اَهلُ البَصَر والصّبر» آگاه باشید که کسی نمی تواند علم را بر دوش کشد مگر آنکه اهل بصیرت و صبر باشد. 
جناب آقای محمد نبی رودکی برادر شهید گرامی صمد رودکی، مفتخر به پنجاه درصد جانبازی جسمی و شیمیایی، تعلیم یافته از مکتب شهید محراب آیت اله سید عبدالحسین دستغیب،فارغ التحصیل رشته حقوق قضایی از دانشگاه تهرانمی باشد و فرمانده لشگر همیشه پیروز 19 فجر دوران دفاع مقدس و یکی از مدیران ارشد پس از جنگ است که 3 مدال فتح مربوط به شجاعت و مدیریت از دست مقام معظم رهبری ، دریافت داشته است و فرماندهی در عملیات های بیت المقدس ، حصر آبادان ، ثامن الائمه ،رمضان،  والفجر مقدماتی ، والفجر 1،3 ،4 وکربلای 4 و 5 و والفجر 10(آزاد سازی حلبچه) و عملیات غرور آفرین والفجر8 ،آزاد سازی فاو که با اعجاب در دانشگاه های معتبر جنگ دنیا تدریس می شود را عهده دار بوده و در دور هفتم مجلس شورای اسلامی بعنوان نماینده اول مردم شیراز  و نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ایفای نقش نموده است.و از همسنگری شهیدان دکتر چمران ، ابراهیم همت ، حسین خرازی ، برادران باکری ، احمد کاظمی ،هاشم اعتمادی، مجید سپاسی، علی صیاد شیرازی تا سنگر مجلس و سیاست، همیشه سربازی صدیق برای ولایت فقیه بوده و می باشد.

سردار رودکی فعالیت خود را قبل از انقلاب با پخش اعلامیه و سازماندهی تظاهرات آغاز نمود و پس از انقلاب به فرمان حضرت روح اله (ره) به خیل سپاهیان پیوست و عازم سنندج و مهاباد کردستان برای سرکوب ضدانقلاب گردید و با شروع جنگ در بیست و دو سالگی به فرماندهی تیپ امام سجاد (ع) منصوب گردیده و راهی جبهه ایلام و جنوب می شودو سپس لشگر 19 فجر را تأسیس و فرماندهی را بعهده می گیرد. با اتمام جنگ سابقه فرماندهی سپاه استان فارس و خوزستان را داشته و نظر به سوابق درخشان ایشان ده سال جانشین یار شهیدش سپهبد علی صیاد شیرازی در معاونت بازرسی ستاد کل نیرو های مسلح  می گردد. به منظور حضور در سنگر مجلس هفتم و دفاع از آرمانهای انقلاب و امام در عرصه سیاسی کشور  با کسب اجازه از فرماندهی کل قوا حضرت آیت ا.. العظمی سید علی خامنه ای حفظهم اله به درجه بازنشستگی نائل می شود و بعد از اتمام دوره مجلس هفتم مشاور عالی شهردار تهران و مدیر پدافند غیرعامل می گردند. ایشان بعنوان کاندیدای اصلح عضو جبهه متحد اصولگرایان که مورد نظر جامعتین زیر نظر حضرات آیات مهدوی کنی و یزدی به مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی دوره هشتم از تهران راه یافته اند و با عنایت به نقش بی بدیل روحانیت شیعی در حرکت های مردمی و اجتماعی و تأثیر بر اقشار مختلف و نمازگزاران تأثیرگذار استدعا دارد در صورت صلاحدید بذل توجه فرموده و مشارالیه را مورد حمایت قرار داده و دیگر عزیزان را به مشارکت در این امر خیر و مبارک رهنمون فرمائید. به پیوست نمونه ای از برنامه ها و اولویت های مجلس نهم و زندگینامه ایفاد می دارد. راه امام راحل (ره)و سایه مقام معظم رهبری مستدام باد رئیس ستاد انتخاباتی حاج محمد نبی رودکی الاحقر دکتر سعید قاضی پور